طالع بینی ازداج زن متولد آذر ماه - طالع بینی ازدواج
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

طالع بینی ازدواج

طالع بینی ازداج زن متولد آذر ماهطالع بینی ازداج زن متولد آذر ماه

می توان گفت زن متولد آذر ماه اهل منطق و واقعیات، مهمان دوست، بی ریا و پول خرج کن و بی نظم و انضباط، راست گو اما بدزبان و درشت گو است.اگر حسود و بدکینه هستنید، هرگز با دختر متولد آذر ازدواج نکنید.شاید بهترین توصیف زن متولد آذر این باشد که بگوییم او زنی نیست که انتظار داشته باشید مطابق میل شما حرف بزند و چه بسا که گاه و بیگاه از لحن نیشدار او آزرده خاطر می شوید و در مقابل هر چند گاه یکبار آنچنان جملات زیبا و دل انگیز از دهان او خارج می شود که شما با شنیدن این جملات، روزگار را به خوشی طی خواهید کرد. زبان زن متولد آذر نیشدار و پرکنایه است اما قلبش پاک و صمیمی و بی ریا است. زن متولد آذر دنیا را درست به همان صورتی که هست می بیند و در دیدگاه زندگی اهل واقعیت و منطق است.

به ندرت اتفاق می افتد که زنی مانند یک متولد ماه آذر وقایع و رویدادهای زندگی را چنان دقیق و مستدل و منطقی توجیه کند و از خوبیها برای خوشبین شدن به آینده بهره گیری نماید و بدی ها را هم به عنوان یک واقعیت غیر قابل انکار بپذیرد.قاطعیت او در گفتارش خیلی زود نظر شما را جلب می کند، اگر روزی به شما گفت پولی که برای مخارج خانه می دهید دیگر کافی نیست و باید مقداری به آن بیفزایید، یقین داشته باشید که راست می گوید. اما به طور مسلم می توان انتظار داشت که او پس از درخواست اضافه خرج بلافاصله اضافه می کند که اما لازم نیست که با جان کندن سعی کنی پولدار شوی چون پول زیاد انسان را خودخواه می کند. این زن هرگز به شما دروغ نخواهد گفت و در این کار آنچنان تعصبی از خود نشان می دهد که شما گاهی آرزو می کنید ای کاش گاهی دروغ می گفت و لی زبانی این چنین تلخ و درشت گو نداشت.زن کماندار شدیدا عاشق استدلال و خود مختاری است و به همین دلیل اغلب اوقات زندگی مجردی را بر ازدواج ترجیح می دهد.

وقتی هم که دختر خانه است، با بقیه اعضای خانواده زیاد گفتگو نمی کند و به این دلیل معمولا رابطه ای سرد و مجزا با بقیه دارد، عاشق مسافرت است و از هر موقعیتی برای انجام این کار استفاده می کند، و اگر نتواند به مسافرت برود، ناآرامی خویش را با رفتن به سینما و گردش با دوستان ارضا می کند.اگر می خواهید با همسر متولد آذر خود زندگی آرامی داشته باشید، هرگز به وی دستور ندهید که چنین و چنان بگن، بلکه خواسته های خویش را در قالب جملاتی که جنبه درخواست دارند بیان نمایید و یقیین داشته باشید که هرگز با خواسته ای انجام نشده مواجه نخواهید شد.

او اگر چه مثل هر زن دیگری مایل است که تحت الحمایه باشد، اما از دستور شنیدن و فرمان بردن سخت بیزار است. شما می توانید از پدر و مادر وی سؤال کنید، آنها هم به شما خواهند گفت که از کودکی این چنین بوده است.در این زمینه نکته ظریفی وجود دارد که ذکر آن ضروری است و آن این است که اگر چه نمی خواهد کسی، مخصوصا در مقابل دیگران برای او « آقا بالاسری» بکند اما وقتی دیدید و احساس کردید که دارد ثابت قدمی شما را آزمایش می کند، چه او خیلی بیشتر از آنچه که از دستور شنیدن بیزار است، از مردی که ضعیف نشان می دهد تنفر دارد، به این دلیل اگر روزی دیدید که پرچم استقلال را بیش از حد برافراشته، او را سر جای خودش بنشاند- افراد مشهور آذر ماه: داریوش مهرجویی (کارگردان ایرانی) ، علی شریعتی (اندیشمند و متفکر ایرانی) ، جمشید مشایخی (بازیگر ایرانی) ، مهتاب نصیر پور (بازیگر ایرانی) ، داریوش فرهنگ (کارگردان و بازیگر ایرانی) ، محمدتقی بهار (شاعر و سیاستمدار ایرانی) ، جلال آل‌احمد (نویسنده ایرانی) ، لاله اسکندری (بازیگر ایرانی) ، بهاره رهنما (بازیگر ایرانی) ، امید زندگانی (بازیگر ایرانی) ، ویگن (خواننده ایرانی) ، ناصر حِجازی ( بازیکن و مربی فوتبال) ، بهاره رهنما (بازیگر ایرانی) ، علی صادقی (بازیگر ایرانی) ، کامران و هومن (خوانندگان ایرانی) ، نصرالله رادش (بازیگر ایرانی ) ، مارک تواین (نویسنده آمریکایی)، بتهوون (آهنگساز آلمانی)، جان آزبرن (نویسنده انگلیسی)، وینستون چرچیل (نخست وزیر انگلیس)، والت دیسنی (تهیه کننده فیلم های کارتون آمریکایی)، فرانک سیناترا (هنرپیشه آمریکایی)، پاپ ژان پل سیزدهم (رهبر کاتولیک های جهان) و جان میلتون (شاعر انگلیسی).

faale sale mae tavalode  . ezdevaj  . tale bini ezdevaj  . fale ezdevaj  . ازدواج زن شهریور با مرد بهمن . tale mah ha  . طالع بینی مرد و زن شهریور . طالع بینی ازدواج  . tale bini maha  . ezdevaje mahaye mokhtalef baham  . ازدواج مرد خرداد و زن تیر . tale bini ezdevaj mah ha  . دختر اسفند پسر آذر . زن آبان و مرد بهمن . tallebini ezdevaj  . طالع بینی ازدواج مرداسفندبازن مرداد . مرد فروردین و زن شهریور . ازدواج مرد تیر و‌زن مرداد . طالع بینی زن فروردین و مرد اردیبهشت . فال ازدواج مرد اسفند با زن تیر . زن دی مرد شهریور . متولد زن بهمن با مرد ابان . فال ازدواج دختران مهر . فیلم در مورد دی ماهی . faleezdevaj  . tale bini ezdevaje mahaye mokhtalef baham  . ezdevaje maha  . tale bini marde bahman  . www.talebinie ejdevaj.ir  . رابطه مردتیر با زن دی  . fal bini  . tale bini chini ezdevaj  . ازدواج زن شهریور بامردمهر . azdevag  . talebini hendi  . fale ezdvaj  . tale bini  . زن متولداردیبهشت ومرد متولدفروردین . fale abgad  . fal ezdevag  . متولدین مرد شهریور با زن اذر  . طالع ازدواج  . fal ezdevaj  . ازدواج زن خرداد ومردبهمن . طالع ازدواج مردخردادوزن مهر . ازدواج مرد اردیبهشت با دختر تیر . ازدواج مردمهربازن بهمن
نظرات (16)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
khanaumam azetoon khoshesh nayomad ba in hame arajiffffffffff

سه‌شنبه 26 آذر‌ماه سال 1387 ساعت 08:39 ب.ظ
امتیاز: 4 3
در تحیرم!!!!!!!!!!خدایی تمامش درسته بدون استثنا.هرکی میخونه میگه چقد خوب شناختنت!!!!!!!!!حتی عشقم
جمعه 19 اسفند‌ماه سال 1390 ساعت 03:35 ق.ظ
امتیاز: 10 3
vaaaaaaay hamash doroste. fekr nemikardam inghadrdaghigh bashe!!!!!
دوشنبه 11 اردیبهشت‌ماه سال 1391 ساعت 07:30 ب.ظ
امتیاز: 3 2
man ba bazi az in khososiyat movafegham vali fekr mikonam baziyash vaghean onjori nist va kamelan barakse
سه‌شنبه 14 شهریور‌ماه سال 1391 ساعت 12:53 ق.ظ
امتیاز: 3 3
بیشترش درست بود اما من که انقدر تندگو نیستم.....
ممنونم
پنج‌شنبه 16 شهریور‌ماه سال 1391 ساعت 01:26 ق.ظ
امتیاز: 2 0
khube
دوشنبه 2 دی‌ماه سال 1392 ساعت 12:42 ق.ظ
امتیاز: 0 0
خوب بود ولی من اونقدرام که گفته درشت گو نیستم ولی خیلی شیطونم...
چهارشنبه 18 دی‌ماه سال 1392 ساعت 03:48 ق.ظ
امتیاز: 2 1
منم تندگو نیستم
چهارشنبه 18 دی‌ماه سال 1392 ساعت 08:56 ب.ظ
امتیاز: 2 1
چرا همیشه تو تمامیه طالع ها خوندم که تند گو و بدزبان و درشت گو
آدمی که دلش مهربونه چطور میتونه بد زبون باشه ... من این رو قبول ندارم . اضافه کنید که شوخ طبع و پرتحرک و ریسک پذیر
ممنونم
چهارشنبه 25 دی‌ماه سال 1392 ساعت 04:59 ق.ظ
امتیاز: 4 1
من خیلی هم تند گو نیستم اما زود باورم مممنون
جمعه 2 اسفند‌ماه سال 1392 ساعت 04:30 ق.ظ
امتیاز: 3 0
man dorosht goam,chon motaghedam b baziya bayad bazi chzaro goft.bishtaresh dorost bod faghad ye kocholo fargh dasht
شنبه 3 اسفند‌ماه سال 1392 ساعت 07:06 ق.ظ
امتیاز: 0 0
دمتون گرم واقعلا همش درس بوددددددددددد اخلاقم دقیقن این اینی که شما نوشتید ولی یه چیزایشم جا انداختی شیطون خوش سلیقه خوش قلب .....
جمعه 15 فروردین‌ماه سال 1393 ساعت 05:37 ب.ظ
امتیاز: 1 1
خوب بود با من همخونی داره ولی اونقدرام درشت گو نیستم و خیلیم احساساتیم!در ضمن با شخصیت و با ملاحظه....!
دوشنبه 22 اردیبهشت‌ماه سال 1393 ساعت 10:58 ب.ظ
امتیاز: 0 0
ali booooooooooooooooooooooooooood
جمعه 27 تیر‌ماه سال 1393 ساعت 08:08 ب.ظ
امتیاز: 0 0
نکات جالبی بودhttp://www.blogsky.com/images/smileys/123.png
چهارشنبه 8 مرداد‌ماه سال 1393 ساعت 06:07 ق.ظ
امتیاز: 0 1
khobe khob bood ama azari ha harf nadaran hamashon tak hastan
دوشنبه 27 مرداد‌ماه سال 1393 ساعت 11:48 ب.ظ
امتیاز: 0 0